NAŠE SLUŽBY | Stavebně obchodní společnost

Vítáme Vás na našich internetových stránkách v sekci Služby. Rádi bychom vám přiblížili oblast naší působnost, kterou je pozemní stavitelství.

V jaké oblasti se výborně orientujeme?

Obchodní činnosti naší společnosti SOS Kubeš, s. r. o. se soustředí zejména na výstavbu rodinných domů, občanské vybavenosti obcí, opravy, rekonstrukce a údržba bytových i průmyslových objektů. Sídlo naší společnosti je v Českých Budějovicích. Naše služby cílíme tedy na region České Budějovice.

U prací PSV spolupracujeme s řadou renomovaných a léty osvědčených partnerů.

V zájmu komplexnosti služeb zákazníkovi nabízíme dodavatelskou projektovou činnost, zpracování stavebních kalkulací, technickou podporu a poradenství v oboru.

Železobetonové monolitické konstrukce

Dále provádíme práce se železobetonovými monolitickými konstrukcemi. Mluvíme o zakládání staveb, svislých i vodorovných konstrukcí, plotů, opěrných stěn a také monolitické železobetonové schodiště ve tvarech podle přání klienta.
Železobetonové monolitické konstrukce patří mezi progresivní stavební konstrukce, jejíž nespornou výhodou je možnost široké škály využití a také jeho pevnost a variabilita tvaru. Dalšími výhodami je bezúdržbovost a dlouhá životnost.

Součástí všech našich služeb jsou také následující činnosti:

- zajištění potřebných projektových dokumentů
- zjištění stavu stávajících objektů
- návrhy staveb, interiérů a architektonickou činnost
- zpracování stavebních kalkulací
- nabídka technické podpory
- samozřejmostí je poradenství v oboru
- rekonstrukce a opravy

Cílem naší práce je kvalita a oboustranná spokojenost

Veškeré projekční stupně jsou zpracovávány v souladu s platnou legislativou. Na všechny naše činnosti je námi kladena především kvalita díla. Naše společnost dbá na zásady bezpečnosti práce a také na zásady preciznosti.
Při své práci dbáme na ochranu životního prostředí a veškeré práce provádíme v souladu s ní.

Prostřednictvím naší společnosti vám nabízíme bohaté a hluboké zkušenosti, které jsme získali díky našim znalostem v oboru a také díky kvalifikovaným a vzdělaným pracovníkům. Jsme schopni nabídnout vám skutečnou kvalitu, se kterou budete jistě spokojeni řadu let.

Své služby cílíme především na klientelu z regionu České Budějovice.
Budeme rádi, kontaktujete-li nás prostřednictvím našich kontaktních údajů:
Tel.: (+420)723 322 880
(+420)602 166 255
(+420)602 408 361
Email: sos@soskubes.cz